Hizmetlerimiz

Çin Masajı

Uzman Haccamlarımız ve Haccamemiz ile Antalya’da Çin Masajı Tedavisi yaptırabilirsiniz. İletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Uzman Haccam Hakan TUTUM : 0545 699 69 06

Uzman Haccam Kemalettin : 0551 166 10 64

Uzman Haccame Aslı TUTUM: 0545 699 69 06

Mail: hakantutum@hotmail.com

KEPEZ / ANTALYA

 

Çin masajı bakıldığı zaman geleneksel olan Çin tıbbında uygulanmakta olan masaj terapilerine verilen isimdir. Geleneksel olan Çin tıbbı aynı zamanda masaj ve diyet düzenlemeleri, bitkisel olan ilaçlar ve terapatik uygulama ile birlikte temel olan tedavi yöntemleri arasında yer alır. Çin masajı teknikleri aynı zamanda Çin tıbbının da altında yatmakta olan felsefi olan inançlardan asla ayrı şekilde düşünülemez. Çin masajı genel olarak bakıldığı zaman holistik olan bir eğilime sahiptir. Bundan da her zaman için masajın hastanın sadece fiziksel olan bedeni değil, tüm benliğini etkileyen bir durum olduğunu ifade edebiliriz.

Farklı olan masaj tipleri arasında yer alan bu masajın, insanda özellikle de sindirim sistemi konusunda oldukça net bir şekilde faydası olmaya devam edecektir. Kişinin aynı zamanda enerjisi ile de doğrudan ilgili olan bu durum, kan dolaşımı ile alakalı olan ve son derece de net olan bir olay olarak kabul edilir. Yapmanız gereken ise bu masaj sayesinde aklınızda yer alan tüm hastalıklardan kurtulmak olacaktır.

En önemli olan faydaları arasında ise yaraların en hızlı şekilde iyileşme ve berelerin de geçme hızını arttırması vardır. Kan dolaşımını da uyarmakta ve sinir sistemini de düzenlemektedir. Duygusal olan acıları da ortanda kaldırdığını kesinlikle ifade edebiliriz. İç organları da etkileyen bazı durumları da son derece net bir şekilde ortadan kaldıran bir masaj tipidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir