Hakkımızda

Günümüz teknolojik imkanlarının tümünden faydalanıldığı, çağdaş bir altyapı ile kendi branşında gelişimini sürdürebilen, personel dokusunun tam anlamıyla iyileştirildiği daha geniş kitlelere ulaşan, yeni projeler üreten, huzurlu, konforlu bir ortamda, sektöründe öncü uygulamalara imza atan bölgemizde lider sağlıklı bir hacamat kuruluşu olmaktır.

Antalya Uzman Hacamat ekibi olarak kupa terapi hirudo terapi akupunktur ve manüel terapi gibi modern tıbbın yeterli gelmediği alanlarda bu tedavi yöntemlerinin kesin olarak çözüm olabileceğini teorik ve pratik anlamda üstün tecrübe ve deneyimli bir şekilde 8 yıldır hastalarımıza şifaya vesile olmaktayız. Bize aşağıda bulunan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz..

HİZMETLERİMİZ

Hacamat: Sağlığı korumak veya tedavi amacıyla vücudun belirli yerlerinden kan almaktır. Hacamat Peygamber Efendimiz H.Z Muhammed (S.A.V) sünnetidir.

Tıbbi Sülük: Bir çok hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır. Tedavi edici özellikleri kan emilirken vücuda verilen salgıda gizlidir.

Rahim İçi Sülük: Kadın hastalıkları tedavisinde kullanılmaktadır. Tedavi edici özellikleri kan emilirken vücuda verilen salgıda gizlidir.

Akupunktur:  Vücuttaki belirli noktalara iğne batırılarak uygulanan tedavi yöntemidir.

Kupa Masajı: Hastalıklardan kurtulmak veya sağlığı korumak için vücudun ihtiyacı olan belirli noktalarına kupa kapatmaya dayanan tedavi yöntemidir.

Çin Masajı: Çin tıbbi uygulamalarında masaj, diyet düzenlemeleri, bitkisel ilaçlar ve akupunktur uygulamaları ile birlikte temel tedavi yöntemlerinden biridir.

Manuel Terapi: Dünyanın her yerinde uygulanan en güncel fizyoterapi metodudur. Bin yıllar kadar eski bir geçmişe sahiptir.

Bitkisel Terapi: Modern tıbbın tanı ve terapi  yöntemlerinin yanı sıra, bilimsel ve doğal yöntemlere de yer veren tamamlayıcı tıp yaklaşımıdır.

Rukye Tedavisi: Kuran-ı Kerim’i kullanarak, ayet ve dualar okuyarak ve ALLAH tarafından hasta olana şifa istemektir.  Çoğulu “rukâ, rakiyyu” olan “Rukye”, Arapçada “r.k.y” kökünden gelmekte ve yukarı çıkmak, efsun eylemek ve “fî” harf-i cerriyle, kulağına fısıldamak anlamlarına gelir.

Uzman Haccam Hakan TUTUM : 0545 699 69 06

Uzman Haccam Kemalettin : 0551 166 10 64

Uzman Haccame Aslı TUTUM: 0545 699 69 06

Mail: hakantutum@hotmail.com

KEPEZ / ANTALYA