Hizmetlerimiz

Rukye Tedavisi

Antalya’da Rukye Tedavisi Hizmeti Veriyoruz. Rukye nedir ? sorusunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Son derece önemli olan konular arasında yer alan bu konuda bazı belirtiler hakkında hemen kısaca bilgi vermek isteriz. İlk olarak nazar, büyü, cin musallat olması halinde insan üzerinde olacak olan etkiler kişiye göre farklılık göstermesine rağmen her zaman aynıdır denebilir. İlk olarak insan bu tip olan bir durum ile karşılaştığı zaman uzun süreli olan sağa sola döner ve uyuyamaz. Ancak son derece dinlendikten sonra uyuyabilir demek isteriz. Aynı zamanda sebepsiz olan yere üzülür ve bunun yanında geceler boyunca da sıkılır.

Bazı insanlar ise farklı olan kişileri gördükleri zaman oldukça sıkılır ve onlara oldukça sinirli şekilde davranır. Aynı zamanda son derece korkunç olan rüyalar görür. Aynı zamanda bunların yanında rüyasında oldukça farklı olan hayvanları görebilir. Bunların arasında kedi ve köpek baştadır.

Aynı zamanda bunların yanında uyurken ah vah edebilir ve yüksek bir yerden de düşermiş gibi olabilir. Son derece garip olan insanlar görebilir veya korkunç olan yolları rüyasında görebilir.

Uzman doktorlarımız sayesinde tedavinizi yapıp bu hastalıktan kurtulabilirsiniz. bize aşağıda bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Uzman Haccam Hakan TUTUM : 0545 699 69 06

Uzman Haccam Kemalettin : 0551 166 10 64

Uzman Haccame Aslı TUTUM: 0545 699 69 06

Mail: hakantutum@hotmail.com

KEPEZ / ANTALYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir